SAN ANDRÉS INFANTIL

Entrenadores: Asier Iñurrategi y Álvaro Goñi Adrián Fenoy, Oier Vivas, Jokin Egileor, Sergio Perrote, Rubén López, Alain Ruiz, Egho Igiebor, Imanol Egileor, David Sánchez, Markel Gómez, Marco [...]

SAN ANDRÉS ALEVÍN B

Entrenadores: Dorkatz Herrera y  Yeray Morillo Ander Corcuera, Mamadou Alpha Diallo, Hegoi González, Joseph Iyen, Mikel Napal, Jokin López de Robles, Mario Ruiz, Aitor Abad, Martín Barandiaran, [...]

SAN ANDRÉS ALEVÍN A

Entrenadores: Oier Laburu y Eneko Pérez Oier Zárate, Arkaitz López de Munain, Oier Sáenz, Elías Alarcón, Eneko Rodríguez, Godson Ogun, Ieltxu Villar, Markel Rama, Miguel Olaiz, Iker Acosta, [...]

SALBURUA PREBENJAMÍN

Entrenador: Ínigo García Urko Ruiz de Arbulo, Walid Malfi, Iker Peñalba, Ander Miguel, Asier Ochoa de Alda, Unax Díaz, Luka Lazcano, Hugo De Lera, Oier Larrañaga, Gabriel Menezes, Alain Hidalgo, [...]

SALBURUA BENJAMÍN

Entrenadora: Laura Alcibar Aimar Ochoa de Alda, Unax Carrión, Marco Moraza, Mikel Sardón, Eder Miguel, Naia Colás, Ander Ruiz, Andoni Pérez, Erik Pérez, Adrián Ibáñez

JUDIMENDI PREBENJAMÍN

Entrenadora: Ane Aspe Izei Heras, Marcos Prior, Itzel Reguero, Unai Fernández, Hegoi Díaz de Guereñu, Daniel Peciña, Eder Sánchez, Aratz Zaldibar, Eneko Etxebarria, Asier Cornero, Julen [...]

JUDIMENDI BENJAMÍN B

Entrenadoras: Claudia Cengotitabengoa y Amaia Eguía Markel Jauregui, Oier Marín, Markel Rodríguez, Hugo Villasante, Iago Sánchez, Haizea García, Carlos Alzola, Unai Silva, Maxwell Okhida, Martín [...]

JUDIMENDI BENJAMÍN A

Alain Heras, Daniel Zubia, Izan Martínez, Gonzalo Antón, Oier García, Juan Décimo Angono, Álvaro Ayllon, Jon Beltrán de Heredia, Asier Lázaro, Álvaro Soto, Luken Ayllon, Eghosa Eddy Obasogie, [...]

JUDIMENDI ALEVÍN 2º

Entrenadores: Eneko Fernández y Unai Mendieta Iker Goikoetxea, Eneko Ruiz de Arcaute, Iken Saez de Ibarra, Mikel Ruiz de Arkaute, Imanol Valmala, Unai Rua, Unax Crespo, Aitor Martínez de [...]

Viendo por página: 1 of 3

Start typing and press Enter to search